Topscorers Super League, Zwitserland 2020/2021
De beste doelpuntenmakers in Super League (Credit Suisse Super League) in het seizoen 2020/2021, evenals de spelers met de meeste assists en alle hattricks.
Kort overzicht
- Winnaar van de topscorerslijst: Jean-Pierre Nsame, Young Boys - 19 doelpunten
- Meeste assists: Valentin Stocker, Basel - 11 assists
- Aantal hattricks: 5
Topscorerslijst Credit Suisse Super League 2020/2021
Hieronder staat de eindlijst van de topscorers van de Super League 2020/2021, inclusief de 32 spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord tijdens het seizoen. Als u de doelpuntenontwikkeling per speelronde van elke speler tijdens het seizoen wilt zien, vindt u die hier.
| # | Speler, Team | Nationaliteit | Leeftijd | % teamdoel | Min/doelpunt | DoelpuntenDP |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. |
Jean-Pierre Nsame Young Boys |
Kameroen | 28 | 25.7% | 109 | |
| 2. |
Arthur Cabral Basel |
Brazilië | 23 | 30.0% | 154 | |
| 3. |
Antonio Marchesano Zürich |
Zwitserland | 30 | 24.5% | 191 | |
|
Dejan Sorgic Luzern |
Servië | 31 | 21.0% | 180 | ||
| 5. |
Grejohn Kyei Servette |
Frankrijk | 25 | 26.7% | 187 | |
|
Jordan Pefok Young Boys |
Verenigde Staten | 25 | 16.2% | 120 | ||
|
Pajtim Kasami Basel |
Zwitserland | 28 | 20.0% | 227 | ||
| 8. |
Alex Schalk Servette |
Nederland | 28 | 22.2% | 176 | |
|
Christian Fassnacht Young Boys |
Zwitserland | 27 | 13.5% | 225 | ||
| 10. |
Anto Grgic Sion |
Zwitserland | 24 | 18.8% | 275 | |
|
Gaëtan Karlen Sion |
Zwitserland | 27 | 18.8% | 206 | ||
|
Kwadwo Duah St Gallen |
Zwitserland | 24 | 20.0% | 234 | ||
| 13. |
Louis Schaub Luzern |
Oostenrijk | 26 | 12.9% | 302 | |
| 14. |
Blaz Kramer Zürich |
Slovenië | 24 | 13.2% | 261 | |
|
Evann Guessand Lausanne |
Frankrijk | 19 | 13.5% | 315 | ||
|
Joël Schmied Vaduz |
Zwitserland | 22 | 19.4% | 379 | ||
|
Marvin Schulz Luzern |
Duitsland | 26 | 11.3% | 274 | ||
|
Varol Tasar Luzern |
Duitsland | 24 | 11.3% | 238 | ||
| 19. |
Aldin Turkes Lausanne |
Bosnië en Herzegovina | 25 | 11.5% | 178 | |
|
Benjamin Kololli Zürich |
29 | 11.3% | 268 | |||
|
Boubacar Fofana Servette |
Frankrijk | 22 | 13.3% | 152 | ||
|
Felix Mambimbi Young Boys |
Zwitserland | 20 | 8.1% | 241 | ||
|
Guillaume Hoarau Sion |
Frankrijk | 37 | 12.5% | 169 | ||
|
Ibrahima Ndiaye Luzern |
Senegal | 22 | 9.7% | 309 | ||
|
Junior Adamu St Gallen |
Oostenrijk | 19 | 13.3% | 145 | ||
|
Lucas Da Cunha Lausanne |
Frankrijk | 19 | 11.5% | 186 | ||
|
Mattia Bottani Lugano |
Zwitserland | 29 | 15.0% | 311 | ||
|
Meschak Elia Young Boys |
Congo (DRC) | 23 | 8.1% | 234 | ||
|
Pascal Schürpf Luzern |
Zwitserland | 31 | 9.7% | 355 | ||
|
Tosin Aiyegun Zürich |
Nigeria | 22 | 11.3% | 302 | ||
|
Valentin Stocker Basel |
Zwitserland | 32 | 10.0% | 315 | ||
|
Victor Ruiz St Gallen |
Spanje | 27 | 13.3% | 366 |
- Bronnen: Historische statistieken zijn gebaseerd op gegevens van onze leveranciers en worden waar nodig gecontroleerd aan de hand van gearchiveerde seizoensgegevens. Lees meer in onze Over ons-sectie.
- Methode: We tellen competitiedoelpunten, inclusief knock-outrondes wanneer die deel uitmaken van dezelfde competitie. Kwalificatie-, promotie- en degradatieplayoffs zijn niet inbegrepen.
Meeste assists in de Super League 2020/2021
Dit is de lijst met spelers die de meeste assists hebben gegeven in de Super League tijdens het seizoen 2020/2021.
| # | Speler, team | Nationaliteit | Leeftijd | Assist |
|---|---|---|---|---|
| 1. |
Valentin Stocker Basel |
Zwitserland | 32 | 11 |
| 2. |
Louis Schaub Luzern |
Oostenrijk | 26 | 9 |
| 3. |
Milan Gajic Vaduz |
Servië | 34 | 8 |
|
Théo Valls Servette |
Frankrijk | 25 | 8 |
|
|
Jean-Pierre Nsame Young Boys |
Kameroen | 28 | 8 |
|
| 6. |
Matteo Tosetti Sion |
Zwitserland | 29 | 7 |
|
Victor Ruiz St Gallen |
Spanje | 27 | 7 |
|
|
Meschak Elia Young Boys |
Congo (DRC) | 23 | 7 |
|
| 9. |
Christian Fassnacht Young Boys |
Zwitserland | 27 | 6 |
|
Miroslav Stevanovic Servette |
Bosnië en Herzegovina | 30 | 6 |
|
|
Nikola Boranijasevic Lausanne |
Servië | 29 | 6 |
|
|
Antonio Marchesano Zürich |
Zwitserland | 30 | 6 |
Scoorde hattricks in Super League, seizoen 2020/2021
In totaal waren er 5 gescoorde hattricks tijdens het seizoen 2020/2021 in de Super League, Zwitserland. Alle spelers die deze hattricks (of meer dan 3 doelpunten) maken, en de wedstrijden waarin ze deze hebben gemaakt, worden hier vermeld.
| Speler, Team | Wedstrijd | DoelpuntenDP |
|---|---|---|
| Guillaume Hoarau Sion |
St Gallen - Sion 0-3 Zo 9 mei 2021 |
3 51', 62', 88' |
| Jean-Pierre Nsame Young Boys |
Young Boys - Lugano 3-0 Zo 18 april 2021 |
3 39', 68', 76' |
| Jean-Pierre Nsame Young Boys |
Young Boys - Lausanne 4-2 Zo 7 februari 2021 |
3 11', 24', 33' |
| Jordan Pefok Young Boys |
Zürich - Young Boys 1-4 Wo 3 februari 2021 |
3 43', 45', 63' |
| Anto Grgic Sion |
Sion - St Gallen 3-2 Wo 3 februari 2021 |
3 14', 61', 90+6' |
Het seizoen begon op 19 september 2020 en de laatste wedstrijd van het seizoen werd gespeeld op 21 mei 2021.
Alle topscorers van recente seizoenen Grafiek van doelpuntenontwikkeling

